loading

NATUREL HAVUZ

ADRES ve İLETİŞİM
Ofis Çalışma Saatleri:
Hafta içi 08:00 - 20:00 Cumartesi 08:00 - 18:00 arası ofis, diğer gün ve saatlerde 7/24 GSM hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Adres:
Değirmendere Mahallesi, Sezaİ Uzay Caddesi. Şeker Sokak No:13/A Ortahisar/TRABZON
Telefon:
+90 462 325 87 96
+90 533 650 16 04

 

NATUREL HAVUZ SİSTEMLERİ

Plaj, sahil ve su altı oturma alanları olan bir havuzda, havuz yatağından yükselen hava kabarcıklarının masajı ve tazelenmesi olduğunu hayal edin.
Çevresindeki manzaraya mükemmel bir şekilde entegre edilmiş bir yüzme havuzu, Bahçenizi her mevsim güzelleştiren kristal berraklığında suya sahip doğal bir havuz.
Bu, uyumlu bir şekilde bir bahçe ortamına karışmalarını sağlar. Bir diğer güçlü nokta, müşterinin bireysel ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde şekillendirme olasılığıdır. Sualtı koltukları veya gerçek plajlar gibi bir dizi öğe eklenebilir, bu da ortamı daha da geliştirir ve memnuniyeti arttırır.

“Deniz kenarındaki herhangi bir kumsalda gezerken , insanların% 90’ından fazlasının su kenarında kalmayı, sohbet etmeyi, güneşlenmeyi veya oyun oynamayı tercih ettiğini hemen fark ederdik. Özellikle keyifli ve pratik kılan bu ayrıcalıklı mekanlar sayesinde aynı şeyler artık bir havuzda da yapılabiliyor ve geleneksel, kutu şeklindeki havuzlara kıyasla daha uzun süre kullanım imkanı sağlıyor. lima havuzunun avantajlarını geleneksel havuzla karşılaştırın ve kendinize kendi bahçenizde dinlendirici bir ortam yaratın.

ÇEVRE ÜZERİNDEKİ ETKİSİ

Bir natürel havuzunun çevresel etkisi, aşağıdaki nedenlerle piyasada bulunan diğer havuz türlerinden çok
daha düşüktür:
– Takviyeli çimentonun çok az kullanımı veya diğer malzemelerde işin tamamen yokluğu.
– 10 ° ile maksimum 50 ° arasında değişen eğimli duvarlar sayesinde hafriyatın stabilitesi.
– Su dolu bitmiş bir natürel havuz, kaldırılan toprağın ağırlığından önemli ölçüde daha azdır.
– EPDM Su Yalıtımı zemin ile temas halindedir ve aşağıdaki özelliklere sahiptir:
– EPDM: Kimyasal olarak kararlı, tamamen inert olan, ne kirletici katkı maddeleri ne de ağır metaller içermeyen
ve çevreye hiçbir zararlı madde salmayan esnek yapıda yırtılma yapmayan bir malzemedir.

 

TAMAMLANMA SÜRESİ

Lima natürel havuzları, geleneksel betonarme havuzlara göre daha kısa sürede tamamlanabilmektedir.

ESTETİK ÖĞELER

Lima natürel havuzları, peyzaja mükemmel şekilde uyacak şekilde şekillendirilmiştir. Çocuklar plajlarda tam bir güvenlik içinde oynayabilirler. Havuzunuzdan en iyi şekilde yararlanmanızı sağlayan dinlenme, su altı oturma ve uzanma alanları için çok sayıda ve benzersiz alanlar oluşturmak ve modellemek mümkündür. Tasarım benzersizdir. Çeşitli tonlar ve renkler, tanecikli taşların tane boyutları ve çakıl taşı ekleri, egzotik plajları veya dağ göllerini andırmak için güneş ışınlarıyla birleşir. Şekil, müşterinin zevkine göre her zaman hem boyut hem de derinlik açısından kişiselleştirilir.

MEVSİMSEL DOĞA

Hem tesisin kendisinin hem de işletme maliyetlerinin yüksek maliyetleri nedeniyle nadiren ısıtılan geleneksel evsel havuzlar, kullanılabilecekleri sürenin uzunluğu bakımından sınırlıdır: sadece yaz aylarında ve mevsim ortasında birkaç sıcak gün . Yılın geri kalanında estetik olmayan örtülerle örtülür, kirli yeşil suyla dolu veya tamamen boşaltılır. Lima natürel havuzunda, yapısal kaplama ve plaj alanları sayesinde su, aynı boyut ve renkteki geleneksel bir havuza göre daha sıcak hale gelir. Bu, havuzun keyfini çıkarabileceğiniz yüzme süresini önemli ölçüde uzatır – pratik olarak yıl boyunca (konuma bağlı olarak). Soğuk mevsim geldiğinde, LİMA NATUREL havuzu, bahçedeki mevsimsel değişikliklerin ardından doğal bir göl niteliği kazanıyor.

DOĞANIN İÇİNDE GERÇEK FERAHLIK