loading

ŞELALE HAVUZ SİSTEMLERİ

ADRES ve İLETİŞİM
Ofis Çalışma Saatleri:
Hafta içi 08:00 - 20:00 Cumartesi 08:00 - 18:00 arası ofis, diğer gün ve saatlerde 7/24 GSM hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Adres:
Değirmendere Mahallesi, Sezaİ Uzay Caddesi. Şeker Sokak No:13/A Ortahisar/TRABZON
Telefon:
+90 462 325 87 96
+90 533 650 16 04

ŞELALE HAVUZ SİSTEMLERİ

Havuz keyfi herkese göre değişkenlik gösterirken istediğiniz şekilde tasarım yaptırmanız mümkün. Elverişli havuz kullanımı için bir danışmandan yardım almak kadar, temizliğinde ve kullanımında da dikkatli davranmak önemlidir. Havuzunuza hareket kazandıracak unsurlardan biri gizli su perdesi şelale sistemleri olarak belirtilebilir. Süs havuzlarında ve yüzme havuzlarında oldukça sık tercih edilen şelale sistemleri Gezegen Havuz’da üç farklı çeşidi ile sizleri bekliyor. Tamamen paslanmaz çelikten üretilen şelale sistemleri AISI 316 malzemeden üretilirler. Görsellikleri yanında su sesleri ile de ilgi çekmeyi başaran şelale sistemleri gizli montaj sistemi sayesinde son derece estetik görünüme imkân sağlar.

 

ESTETİK KAZANDIRIN

Gezegen Havuz gizli su perdesi şelale sistemleri genel olarak 5 temel parçadan oluşur. Bu kısımlar sistemin çalışmasında görevli güç pompası, sistem vanaları, sistem boru bağlantı parçaları, elektrik panosu ve havuz içinde bile güvenilir açma kapama butonu olarak adlandırılabilir. Yapılan işlev bakımından şelale sistemleri iki ana gruba ayrılır. Bir grup işlevi gerçekleştiren pompalamada görevli elemanları ve mekanik bölü içerirken, diğer grup elektronik aksam olarak ayrılabilir. Satın alma aşamasında, ihtiyaç durumunuza göre bu iki grubu ayrı ayrı satın almanız mümkündür. Havuz ve spa projeleri için ihtiyacınız olan her şeyi bulabileceğiniz Gezegen Havuz en hesaplı havuz malzemeleri fiyatlarıyla ile size hizmet etmeye devam ediyor. Kaliteli üretim ve güvenilir alışveriş fırsatları içi zaman kaybetmeden sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.