loading

STANDART FISKİYE SİSTEMLERİ

ADRES ve İLETİŞİM
Ofis Çalışma Saatleri:
Hafta içi 08:00 - 20:00 Cumartesi 08:00 - 18:00 arası ofis, diğer gün ve saatlerde 7/24 GSM hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Adres:
Değirmendere Mahallesi, Sezaİ Uzay Caddesi. Şeker Sokak No:13/A Ortahisar/TRABZON
Telefon:
+90 462 325 87 96
+90 533 650 16 04

FISKİYE SİSTEMLERİ

Günümüzde iç mekan’ların dekorasyonlarında olduğu kadar dış mekân’ların dekorasyon ve görselliklerine de oldukça önem verilmektedir. Gelişen ve değişen teknoloji ile birlikte oldukça farklılaşan dekorasyon unsurları çeşitli estetik mekânlar oluşturma konusunda oldukça etkili olmaktadır. Bir ortamdaki suyun ve su hareketlerinin insan üzerinde dinginlik, sakinlik ve huzur hissi uyandırdığı bilinmektedir. Bu sebeple dış mekân dekorasyon ve çevre düzenleme işlemlerinde oldukça sık kullanılan havuz, göller ya da göletleroldukça tercih edilen seçeneklerdir. Ayrıca bu görsel unsurlar birçok fıskiye sistemi ile görsel şölen imkânı sunmaktadır.

ESTETİK KAZANDIRIN

Fıskiye sistemleri oluşturulan havuz, göl veya göletlerde estetik algıya artırıcı niteliği ile oldukça sık kullanılmaktadır. Kullanılacak havuzun işlev ve bulunduğu ortamın özelliklerine göre bazı koşullar değerlendirilerek kullanılması daha etkili sonuçlar yaramaktadır. Fıskiye sisteminin uygulanacağı bölgenin fiziki ve sosyal şartları değerlendirilerek konuma en uygun fıskiye sistemi seçilmektedir. Küre modelli fıskiye sistemleri, köpük fıskiye sistemleri, müzikli danslı fıskiye sistemleri, volkan fıskiye sistemleri, su çanı ve zambak fıskiyeler gibi birçok ürün çeşidi bulunmaktadır.