loading

STANDART YÜZME HAVUZU

ADRES ve İLETİŞİM
Ofis Çalışma Saatleri:
Hafta içi 08:00 - 20:00 Cumartesi 08:00 - 18:00 arası ofis, diğer gün ve saatlerde 7/24 GSM hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Adres:
Değirmendere Mahallesi, Sezaİ Uzay Caddesi. Şeker Sokak No:13/A Ortahisar/TRABZON
Telefon:
+90 462 325 87 96
+90 533 650 16 04

 

STANDART YÜZME HAVUZU

Mükemmel bir yüzme havuzu detaylı mühendislik hesapları ile başlar. Havuzun kullanım amacı, büyüklüğü, kullanım yoğunluğu, bulunduğu ortam gibi birçok etken düşünülerek yapılan hesaplar üstün bir yüzme havuzunun başlangıç noktasını oluşturur.

 

DOĞRU OLANI TEK SEFERDE YAPMAK

Gezegen Havuz kullanılacak yalıtım, biçim, ışıklandırma, makine dairesi ve taşma sisteminin türü gibi birçok değişkeni belirler. Yüzme havuzları kullanıcı ile direkt ilişki halinde olan mekânlar olduklarından bu hesaplamalar büyük önem arz eder. Kullanıcı yoğunluğunu kaldıramayacak bir makine dairesine sahip yüzme havuzları veya efektif kullanım aralığının dışına çıkılarak aşırı kirlenen, yüksek oranlarda kimyasala ihtiyaç duyulan havuzlar buna bir örnek olarak verilebilir. Gezegen, yüzme havuzunun niteliklerini belirledikten sonra yaptığı hesaplarla en ideal şartları karşılayacak bir altyapı kurgusunu müşterilerine sunar.

 

GÖZE VE DUYGULARA HİTAP EDİN

Belirlenen altyapı üzerine inşa edilen yüzme havuzlarında teknolojinin son yenilikleri ve yeni malzemeler kullanılır. Sorunsuz bir şekilde çok uzun yıllar hizmet edecek bir havuz için Gezegen Havuz etkili mühendislik becerisini sonuna kadar kullanır. Göze ve duygulara hitap eden tasarım ve malzeme seçenekleri ile çok güzel görünen ve en az göründüğü kadar iyi çalışan bir yüzme havuzu yapmayı hedefler.