loading

TAŞ HALI (STONE CARPET) SİSTEMLERİ

ADRES ve İLETİŞİM
Ofis Çalışma Saatleri:
Hafta içi 08:00 - 20:00 Cumartesi 08:00 - 18:00 arası ofis, diğer gün ve saatlerde 7/24 GSM hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Adres:
Değirmendere Mahallesi, Sezaİ Uzay Caddesi. Şeker Sokak No:13/A Ortahisar/TRABZON
Telefon:
+90 462 325 87 96
+90 533 650 16 04

YENİ NESİL ZEMİN KAPLAMA

Stone Carpet, yeni nesil reçine sistemleri ile doğal taşları istenilen özelliklerde karıştırtılmasıyla elde edilen modern, gösterişli, hızlı kürlenen ve oldukça dekoratif, kaymaz bir dekoratif zemin kaplama sistemidir. Avrupa’da çok uzun yıllardır kullanılan Stone Carpet, ülkemizde bilinir bir hale gelmiş ve sağladığı faydaları ve avantajları sayesinde pek çok alanda zemin kaplama sistemi olarak kullanılmaya başlanmıştır.

Avantajlı ve ekonomik birim fiyatı ile ön plana çıkan tekstürlü epoksi zemin kaplama, endüstriyel tesislerde uzun yıllar güvenle kullanılan endüstriyel zemin kaplama sistemlerinden biridir.

 

ESTETİK KAZANDIRIN

Stone Carpet, epoksi esaslı bağlayıcılarla birlikte tercih edilen doğal taşların harmanlanarak hazırlanması sonucu elde edilen bir zemin kaplama malzemesidir. Farklı ebatlı agregaların kullanımı ile uygulandığı yüzeylerde zengin renk seçeneği ve dekoratif alternatifler sunar. Bu yeni nesil kuvars taş zemin kaplama sistemi aynı zamanda hızlı uygulanabilmesiyle de avantaj sağlamaktadır.

Stone Carpet uygulaması ile kaplanana zeminlerin şık ve zarif görünümleri sayesinde ortamın atmosferi değiştiği gibi daha ferah ve daha modern zeminler elde etmekte mümkün hale gelmektedir.

Kimi zaman desenleri ile kimi zamanda derzsiz ve sürekli yapısıyla dikkat çeken GEZEGEN zemin kaplama, kişiye özel desenlerin ve istenilen şekillerinde de zeminlere yansıtılmasına olanak tanır. Bu bağlamda mimarlar, canlı renkleri daha homojen olarak kullanarak göz alıcı ve hayret uyandırıcı tasarımlarını gerçekleştirme imkanına kavuşur.

 

KULLANIM ALANLARI

Uygulandığı zeminlerde kaydırmaz özellikte sağlayan Stone Carpet, geniş bir kullanım alanına sahiptir. En yaygın şekilde kullanıldığı alanlardan bazıları ise şunlardır:
Alışveriş Merkezleri, Yürüyüş Yolları, Havuz Projeleri, Teras Alanları, Mağazalar, Bahçe Yürüyüş Alanları ,Dekoratif Ofisler, Park Alanları, Müzeler, Otomobil Galerileri, Sağlık Tesisleri, Sanat Galerileri