loading

IŞIKLI DANSLI FISKİYE SİSTEMLERİ

ADRES ve İLETİŞİM
Ofis Çalışma Saatleri:
Hafta içi 08:00 - 20:00 Cumartesi 08:00 - 18:00 arası ofis, diğer gün ve saatlerde 7/24 GSM hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Adres:
Değirmendere Mahallesi, Sezaİ Uzay Caddesi. Şeker Sokak No:13/A Ortahisar/TRABZON
Telefon:
+90 462 325 87 96
+90 533 650 16 04

 

IŞIKLI DANSLI FISKİYE SİSTEMLERİ

Müzik danslı fıskiyeler, suyla görsel şölen sunan bir uygulamadır. Suyun ışıkla ritme göre dansıdır. Müzik danslı fıskiye sistemleri, nozullar, aydınlatma sistemleri, fıskiye robotları, ateş topları ve sistemi hareket ettiren mekanizmalardan oluşur. Sistemde mekanik, hidrolik, elektrik ve elektronik bileşenleri bir araya gelir. Otomasyon sisteminin verdiği komutlara göre hareket eden danslı fıskiye sistemleri, suyun yüksekliğini, dans figürlerini, gösteri süresini ve müziğin ritmini uyarlar. Böylece; su, ışık ve ateşin dans ettiği su gösterileri ile görsel bir şölen sunar.

 

ŞIK VE EĞLENCELİ BİR GÖRÜNÜM

Müzikli danslı fıskiyeler havuzlarda, göllerde, göletlerde ya da denizde uygulanabilir. Adeta fıskiyeli müzikal gösterisi sunan müzikli danslı fıskiye, doğal bir animasyon gösterisidir. Hem eğlence hem de estetik açıdan zevk veren bu gösteri, üç boyutlu görüntüler oluşturur. Suyun, ses dalgalarının ve ışığın zamanlanmış bir buluşması olarak görülen bu fıskiye sistemi; festivallerde, şölenlerde, fuarlarda ya da yoğun katılımlı etkinliklerde sergilenebilir. Büyük parklarda veya kent merkezlerinde de rastlanabilen fıskiye alternatifidir. Müzik ile suyun efsanevi birlikteliğini, ışık efektlerini ve lazer şovlarını birleştiren müzikli danslı fıskiye sistemleri, özellikle yaz akşamlarında eğlenceli veren görüntüler oluşturur.